skelety

Kuřecí skelet na polívku Loužná

Vakuově baleno.

Farmářské kuře z Welfare chovu FARMA LOUŽNÁ.

Farma Loužná je jedinná česká farma, která se tímto chovem zabývá. Je to z toho důvodu, že tento působ chovu je náročnější, zato ale přináší daleko chutnější a zdravější maso. Jejich kuřátka jsou díky způsobu, jakým žijí, velice chutná, a tedy populární, ale jejich množství je omezené. Hned si vysvětlíme proč.

Welfare chov znamená, že kuřata jsou chována ve výkrmových prostorech s přirozenou intenzitou denního světla s minimálním počtem kusů na m2, s vysokou možností volného pohybu a zachování přirozeného chování hrabavé drůbeže. To znamená, že si jen tak nemůžou (ani nechtějí, tento způsob si zvolili dobrovolně právě proto, aby se kuřatům u nich žilo dobře a spokojeně :-)) rozhodnout, že když je tedy poptávka, tak tam prostě nandám vice kuřat, co na tom, že se nemohou pohnout, hlavně že prodávám. Tak s tímto se u farmy Loužná tedy nesetkáte.

Zárověň si své odběratele pečlivě vybírají a my jsme nesmírně hrdí, že můžeme prodávat jejich úžasná kuřátka. Ani s krmením to neodbývají směsmi z masokostních mouček s haldou antibiotik. Naopak ke krmení používají pšenici a ječmen a prevenci proti nemocem řeší řádným přirozeným větráním prostorů. A v neposlední řadě - též velmi důležitý faktor welfare chovu - je vlastní porážka, kterou mají přimo na farmě.

 

Zvolte požadované množství:

Cena: 72,-